Image Alt

<span class="dojodigital_toggle_title">Zuza Czyżnielewska</span>

ZUZANNA CZYŻNIELEWSKA

Zuzanna Czyżnielewska ukończyła trzy poziomy szkoleń Certified Performance Specialist w 2018 roku, zakończonych egzaminem SCEC oraz odbyła staż i okres próbny jako Trener Przygotowania Fizycznego w ośrodku SCEC w Gdyni.

W 2020 roku odwiedziła Uniwersytet Kalifornijski w Los Angeles (UCLA), by zdobywać wiedzę od najlepszych specjalistów z dziedziny przygotowania fizycznego na poziomie uniwersyteckim.

Również w 2020 roku ukończyła szkolenie Sport Specific Training Camp, w ośrodku KILO Strength Society w Huntington Beach w Kalifiornii, które poruszało wszelkie aspkety związane z przygotowaniem fizycznym sportowców.

Obecnie jest trenerką przygotowania fizycznego w Szkole Mistrzostwa Sportowego Polskiego Związku Piłki Siatkowej w Szczyrku oraz Młodzieżowej Reprezentacji Polski Siatkarek U17.

_______________

Zuza przez całą swoją karierę związana była z siatkówką rozgrywając 7 sezonów w ekstraklasie (KS „Pałac” Bydgoszcz, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, Grot Budowlani Łódź).

W 2012 roku zaliczyła debiut w Reprezentacji Polski Seniorek.

Jest Absolwentką Szkoły Mistrzostwa Sportowego Polskiego Związku Piłki Siatkowej w Sosnowcu oraz posiada Dyplom Trenera Piłki Siatkowej Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Ukończyła również studia licencjackie z Wychowania Fizycznego oraz obroniła z wyróżnieniem tytuł Magistra na kierunku – Menadżer Sportu.

Close

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
adipiscing elit. Pellentesque vitae nunc ut
dolor sagittis euismod eget sit amet erat.
Mauris porta. Lorem ipsum dolor.

Working hours

Monday – Friday:
07:00 – 21:00

Saturday:
07:00 – 16:00

Sunday Closed

Our socials
About