Image Alt

Trening w ośrodku

TRENING W OŚRODKU

PRZYGOTOWANIE FIZYCZNE

Nasze doświadczenie to połączenie badań naukowych i wieloletniej pracy ze sportowcami na mistrzowskim poziomie z ponad 20-stu dyscyplin sportowych. Podczas tego okresu trenowaliśmy sportowców z całego świata, w każdym wieku i na każdym poziomie sportowym; od dzieci i lig pół profesjonalnych do zawodników z najlepszych lig świata oraz Olimpijczyków.

Indywidualne podejście do każdego zawodnika i zwiększanie poszczególnych cech fizycznych, połączone z ciężką pracą i zaangażowaniem sprawia, że każdy sportowiec poprzez indywidualny program treningowy i wyjątkowe podejście trenerskie, jest w stanie osiągnąć z nami maksimum swoich możliwości!

CO OFERUJEMY

Światowej klasy przygotowanie fizyczne na podstawie szczegółowej ewaluacji i poszczególnych zapotrzebowań i braków zawodnika. Plan treningowy, który jest dobierany oraz programowany indywidualnie i specyficznie dla każdego sportowca, obejmuje zawodników w każdym wieku, z każdej dyscypliny sportowej oraz na każdym poziomie.

Nad czym możemy pracować:

 • siła (względna, startowa, eksplozywna, hipertrofia funkcjonalna itp.),
 • moc,
 • wytrzymałość (sercowa, oddechowa),
 • szybkość (przyśpieszenie),
 • skoczność,
 • elastyczność,
 • gibkość,
 • czas reakcji,
 • etc.

Umów się na trening: info@scec.pl

POWRÓT PO KONTUZJI

Prowadzenie zawodnika po kontuzji lub przebytej operacji, po zakończeniu początkowej fazy rehabilitacyjnej. Możliwa jest również stała komunikacja i współpraca z fizjoterapeutą czy lekarzem rehabilitacji. Podczas początkowych zajęć uwaga skupiona jest nad przywróceniem odpowiedniego balansu strukturalnego, pracą nad przywróceniem zakresów ruchomości lub/i stabilizacji stawów oraz z czasem, płynne przejście do pełnego wymiaru treningu przygotowania fizycznego.

Umów się na trening: info@scec.pl

EWALUACJA

Szczegółowa ewaluacja, podczas której przeprowadzany jest szereg statycznych oraz aktywnych pomiarów i testów, które wykazują indywidualne asymetrie i dysfunkcje w postawie ciała oraz mechaniki ruchu sportowca.

Umów się na ewaluację: info@scec.pl

OCENA I TESTY SPRAWNOŚCIOWE

Oferta skierowana do tych sportowców, którzy potrzebują oficjalnych wyników testów sprawnościowych, takich jak poziom siły maksymalnej, szybkości, skoczności, zwinności, elastyczności i więcej. Testy dobierane są specyficznie pod daną dyscyplinę sportową, tak aby w jak najlepszy sposób określić indywidualne zdolności motoryczne sportowca.

Umów się na ocenę i testy:  info@scec.pl

WIĘCEJ

Możliwe jest połączenie (w zależności od zapotrzebowania) 3 lub 4 opcji powyżej, w jeden kompletny pakiet programu treningowego, który gwarantuje całkowite przygotowanie zawodnika na mistrzowskim poziomie.
Oferujemy konsultacje mailowe, telefoniczne oraz skype, które mogą być połączone wraz z indywidualnym programem treningowym.
Oferta dostępna jest dla zainteresowanych z całej Polski. Możliwe jest np. jedno spotkanie raz na 4-6 tygodnie, podczas którego wykonywana jest ewaluacja oraz przygotowywany program treningowy na dany okres czasu. Pozwala to na trening w miejscu zamieszkania, ale z naszym programem treningowym i pod naszą opieką. Po upływie wyznaczonego czasu zawodnik przyjeżdża na ponowną konsultację i po odbiór kolejnej fazy programu treningowego.
Zawodnik otrzymuje również wskazówki żywieniowe, suplementacyjne oraz dotyczące odnowy biologicznej.
Istnieje również opcja zaproszenia nas do siebie, do swojego klubu sportowego w celu ewaluacji, konsultacji, wykładów czy przeprowadzenia profesjonalnych testów sprawnościowych.

Kontakt oraz więcej informacji:  info@scec.pl

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI – NA PEWNO MAMY COŚ DLA CIEBIE:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych (w tym w związku z wysyłaniem materiałów publicystycznych i promocyjnych oraz informacji o organizacji wydarzeń, takich jak szkolenia, warsztaty itp.) przez: SCEC - Strength And Conditioning Education Center (Mirosław Babiarz z siedzibą w Gdyni, przy ul. Niskej 1d, 81-646, NIP: 6020087409), zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119, s. 1), zwanego dalej „RODO” oraz przepisami ustawodawstwa krajowego dotyczącego danych osobowych. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda została udzielona w sposób dobrowolny.
  Administratorem Państwa danych osobowych jest SCEC - Strength & Conditioning Education Center.
  W związku z tym informujemy, że pełna treść Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO) znajduje się tutaj: https://scec.pl/rodo/

  Close

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
  adipiscing elit. Pellentesque vitae nunc ut
  dolor sagittis euismod eget sit amet erat.
  Mauris porta. Lorem ipsum dolor.

  Working hours

  Monday – Friday:
  07:00 – 21:00

  Saturday:
  07:00 – 16:00

  Sunday Closed

  Our socials
  About