Strength & Conditioning Education Center | Grzegorz Buczek
56980
post-template-default,single,single-post,postid-56980,single-format-standard,cookies-not-set,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-2.7,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive

Grzegorz Buczek

„Przychodząc na pierwszy trening do SCEC, byłem sceptycznie nastawiony. Od niemal dwudziestu lat przerzucam ciężary, przygotowując się do rugby. Myślałem: „Co taki gość jak Mirek może mi pokazać, czego nie znam?”. Ku mojemu zaskoczeniu mocno się myliłem! Mirek przekazał mi wiedzę i plan na to, jak poprawić moją grę na boisku. Dzięki temu zagrałem w tym roku jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy sezon w karierze. Wielkie dzięki za wiedzę i wsparcie dla Mirka i całej ekipy SCEC!!!”BIO, osiągnięcia:

Kapitan RC Lechia Gdańsk. Gra w pierwszej linii młyna na pozycji młynarza. Wielokrotny reprezentant Polski. Ośmiokrotny mistrz Polski rugby 7, wicemistrz Polski rugby 7, trzykrotny mistrz Polski rugby 15, dwukrotny wicemistrz Polski rugby 15, trzykrotny brązowy medalista mistrzostw Polski rugby 15, dwukrotny zdobywca Pucharu Polski rugby 15.