Image Alt

SEMINARIUM ACL OD KONTUZJI DO PEŁNEJ SPRAWNOŚĆI

SEMINARIUM ACL

OD KONTUZJI

DO PEŁNEJ SPRAWNOŚĆI

DATA : 1 września 2019 – niedziela, w godzinach: 10:00 – 18:00

 

MIEJSCE: Ośrodek SCEC Gdynia

 

CENA: 649 zł

 

PROMOCJA:
ZAPISZ SIĘ NA 2 SEMINARIA I ZAOSZCZĘDŹ 100 ZŁ !!!
ZAPISZ SIĘ NA 3 SEMINARIA I ZAOSZCZĘDŹ 250 ZŁ !!!

 

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

 

ANULOWANIE UCZESTNICTWA I ZWROT KOSZTÓW NIE SĄ MOŻLIWE. W PEWNYCH OKOLICZNOŚCIACH MOŻESZ JEDNAK PRZEKAZAĆ SWOJE MIEJSCE INNEJ OSOBIE.
TEMATYKA SEMINARIUM: ACL – OD KONTUZJI DO PEŁNEJ SPRAWNOŚCI (m.in.):

 

 CZĘŚĆ – FIZJOTERAPIA:
– Miejsce trenera motorycznego i fizjoterapeuty w rehabilitacji sportowca po urazie ACL;
– Anatomia funkcjonalna i biomechanika stawu kolanowego, w kontekście urazów więzadła krzyżowego przedniego;
– Postępowanie w pierwszym tygodniu urazu: testy ortopedyczne – zasada 2 minut, postępowanie POLICE w praktyce, techniki przeciwobrzękowe;
– Kiedy zdecydować się na leczenie operacyjne, a kiedy na zachowawcze? – za i przeciw każdej drogi;
– Najpopularniejsze metody leczenia więzadła krzyżowego przedniego;
– Leczenie zachowawcze/rehabilitacja przygotowująca do zabiegu: wytyczne, priorytety, postępowanie, testy funkcjonalne i decydujące o powrocie do sportu;
– Dostosowanie obciążenia treningowego w zgodzie z fizjologią gojenia się tkanek;
– Rehabilitacja po rekonstrukcji ACL – pełen protokół rehabilitacji od pierwszego dnia do pełnej sprawności;


CZĘŚĆ – PRZYGOTOWANIE MOTORYCZNE:
– Technika i dobór ćwiczeń siłowych przed zabiegiem ;
– Balans strukturalny – na co zwracać uwagę, kluczowe liczby;
– Programowanie treningu siłowego w pierwszych miesiącach po zabiegu;
– Płynne przejście od fizjoterapii do treningu siłowego i pełnego powrotu do sportu;
– Progresja ćwiczeń siłowych miesiąc po miesiącu.

PROWADZĄCY SEMIANRIUM:

 

Mirosław Babiarz:

Specjalista przygotowania fizycznego. Współtwórca i założyciel Strength & Conditioning Education Center – SCEC. Pracował z tysiącami sportowców z całego świata na każdym poziomie sportowym UFC, NBA, NFL, MLS, MLB oraz NCAA itd. Absolwent Uniwersytetu Temple w Filadelfii gdzie pracował również jako trener przygotowania fizycznego dla 20 dyscyplin sportowych. Dyrektor od przygotowania fizycznego na Uniwersytecie Redlands w Kalifornii, gdzie odpowiadał za 21 dyscyplin sportowych oraz tworzenie, rozwijanie i prowadzenie całej sportowej struktury uczelni. W ostatnim roku 16 sportowców po ACL trenowało pod jego opieką w tym zawodnicy z najwyższych klas rozgrywkowych i kadrowicze z piłki ręcznej, siatkówki, koszykówki, piłki nożnej i sportów walki.

 

Kamil Iwańczyk:

Fizjoterapeuta Centrum Rehabilitacji Holistycznej Lemiesz i Specjaliści w Olsztynie, członek sztabu medycznego Reprezentacji Polski w Rugby, od przeszło 3 lat współpracujący z byłą mistrzynią UFC – Joanną Jędrzejczyk. Były wykładowca Olsztyńskiej Szkoły Wyższej na kierunku fizjoterapia (przedmioty prowadzone: anatomia prawidłowa człowieka, terapia manualna, fizjologia wysiłku). Pomagał przy powrocie do zdrowia i prewencji urazów m.in. takim zawodnikom jak Renato Moicano (UFC), Krzysztof Jotko (UFC), Aleksandar Rakic (UFC), Rudolfo Vieira (UFC), Valerie Letourneau (Bellator), Adriano Moraes (ONE Championship) czy Gezary Matuda (BJJ).

  Zawód/Kierunek studiów

  Numer telefonu

  Adres email

  Adres zamieszkania/Miejscowość

  Chcę otrzymać fakturę VAT

  TAKNIE

  Obowiązek informacyjny: Strength And Conditioning Education Center Mirosław Babiarz z siedzibą w Gdyni (81-646) przy ulicy Niskej 1d, NIP: 6020087409, jako administrator danych osobowych, informuje iż: podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest art.6, ust.1 lit.b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO), wprowadzone za pośrednictwem formularza dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania, dane przetwarzane będą przez okres nie dłuższy niż 3 miesiące od zakończenia komunikacji, na podstawie art.6 ust.1 lit. f (prawnie uzasadniony interes administratora) RODO, dane mogą być również przetwarzane w celu dochodzenia i ochrony przed roszczeniami; w tym wypadku dane będą przechowywane nie dłużej niż do dnia upływu okresu przedawnienia roszczeń, dane nie będą udostępniane osobom trzecim, z wyjątkiem podmiotów upoważnionych przez prawo oraz firmy hostującej stronę - OVH Sp. z o.o., ul. Swobodna 1, 50-088 Wrocław, NIP:8992520556, REGON:933029040 mają Państwo prawo dostępu do treści danych osobowych, a także prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do obsługi zapytania, pytania związane z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w ramach serwisu Strength And Conditioning Education Center prosimy kierować na adres info@scec.pl.

  Close

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
  adipiscing elit. Pellentesque vitae nunc ut
  dolor sagittis euismod eget sit amet erat.
  Mauris porta. Lorem ipsum dolor.

  Working hours

  Monday – Friday:
  07:00 – 21:00

  Saturday:
  07:00 – 16:00

  Sunday Closed

  Our socials
  About