Strength & Conditioning Education Center | Książka
51153
page-template-default,page,page-id-51153,cookies-not-set,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-2.7,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive

KSIĄŻKA: SEKRETY PRZYGOTOWANIA MOTORYCZNEGO W SPORCIE

Autorzy: Artur Pacek, Mirosław Babiarz

Format: A4

Liczba stron: 328

CZEGO SIĘ DOWIESZ

• W jaki sposób DIAGNOZOWAĆ I KORYGOWAĆ dysfunkcje ruchowe – w statyce i dynamice?
• W jaki sposób tworzyć SKUTECZNE programy treningowe?
• Jak i kiedy stosować wybrane modele periodyzacji oraz czym charakteryzuje się metoda SCEC?
• Jak wykonywać i nauczać ćwiczeń w stylu olimpijskim oraz ich odmian?
• W jaki sposób programować trening z wykorzystaniem gum, łańcuchów oraz trening strongmana?

DODATKOWO POZNASZ

• Najskuteczniejsze metody regeneracji.
• Technikę wykonywania ćwiczeń siłowych.
• Kryteria programowania rozgrzewki.


BEZPŁATNE WPROWADZENIE DO KSIĄŻKI

NIE MUSISZ OD RAZU KUPOWAĆ. MOŻESZ WCZEŚNIEJ SPRÓBOWAĆ. POBIERZ DARMOWE WPROWADZENIE DO KSIĄŻKI W FORMACIE PDF I DOWIEDZ SIĘ CO DOKŁADNIE ZNAJDZIESZ W ŚRODKU.

1 KSIĄŻKA = 1 ZŁ NA DOM DZIECKA

Z KAŻDEJ SPRZEDANEJ KSIĄŻKI PRZEKAŻEMY 1 ZŁOTÓWKĘ NA DZIECI Z DOMU DZIECKA.

DZIELIMY SIĘ ZYSKAMI ZE SPRZEDAŻY DLATEGO, ŻE UWAŻAMY TO ZA ISTOTNE.

CHCEMY I MOŻEMY TO ROBIĆ.

NASZĄ KSIĄŻKĘ POLECAJĄ NAJLEPSI

Joanna Jędrzejczyk

 

W mojej wieloletniej karierze sportowca pracowałam z wieloma trenerami siły, skutecznie zniechęcając się do tego typu treningu. Gdy poznałam Mirka Babiarza i jego podejście do treningu motorycznego, pozbyłam się sceptycyzmu, znalazłam przyjemność z tego typu pracy, a rezultaty pojawiły się bardzo szybko. Dzięki indywidualnemu podejściu, merytorycznej wiedzy i doświadczeniu SCEC jestem silniejsza, dynamiczniejsza, nie tracąc nic z moich atutów: szybkości, wytrzymałości i mobilności, a przy okazji czerpię przyjemność z każdej godziny spędzonej na siłowni

Pierwsza Polka w organizacji MMA – UFC (Ultimate Fighting Championship) oraz mistrzyni tejże organizacji w wadze słomkowej (do 52 kg) w latach 2015–2017.

Marcin Lijewski

 

Od czasu nawiązania współpracy z Mirkiem Babiarzem ilość urazów moich zawodników w zespole zmalała w ogromnym stopniu, a poważne kontuzje nie występują wcale. Niniejsza pozycja jest dla mnie, jako trenera swoistym kompendium wiedzy w temacie przygotowania siłowego piłkarza ręcznego…dla moich zawodników książka ta powinna być sportową biblią. Szczerze polecam!

Jeden z najsłynniejszych reprezentantów Polski w piłce ręcznej, dwukrotnie najlepszy prawy rozgrywający Mistrzostw Świata, brązowy medalista i Wicemistrz Świata. W biało-czerwonych barwach rozegrał ponad 250 meczów. Pierwszy Polak, który wygrał Ligę Mistrzów. Obecnie trener piłki ręcznej pracujący na poziomie PGNiG SuperLigi.

Joanna Łochowska

 

Pomimo słabej w sobie samej siły fizycznej, potrafiłam generować dużą moc i zawsze mnie to zastanawiało. Nie mając jeszcze odpowiedniej do tego wiedzy, ufałam instynktowi i podpowiedziom własnego organizmu. Z czasem dowiedziałam się o jakże istotnej roli układu nerwowego w treningu, po czym moje pytania nabrały coraz większego sensu, aż w końcu po latach ktoś w Polsce naukowo zaczął opisywać to, co ja doświadczałam, a niewielu rozumiało i to był SCEC. Myślę, że ta książka będzie świetnym prezentem dla wielu sportowców i pozwoli szybciej i sprawniej znaleźć potrzebne fundamenty do rozwoju sportowego, a tym samym rozwieje wiele pytań, na które ja latami szukałam odpowiedzi poprzez własną analizę treningową i reakcję organizmu na dane bodźce. Sama chętnie zagłębie się w jej treści i polecam każdemu.

Polska sztangistka, Mistrzyni Europy w dwuboju w 2017, 2018, 2019 oraz Mistrzyni Polski w kategorii 53 kg. W 2012 uczestniczyła w Igrzyskach Olimpijskich w Londynie w kategorii do 53 kg. Na mistrzostwach Europy w 2016 zdobyła brązowy medal. Rok później została mistrzynią Europy w kat. 53 kg. Zdobywając złote medale mistrzostw Europy w dwóch następnych latach (2018 i 2019), została pierwszą polską sztangistką, która została mistrzynią Europy trzy razy z rzędu.

ZAMÓW

  • Liczba stron: 328
  • Format: A4
  • Klasyczna wersja papierowa
  • Cena: 89 zł!
Zamów