“Nazywam się Maciej Sosnowski ( LONGER). Na co dzień mieszkam w Londynie  i jestem zawodnikiem Mieszanych Sztuk Walk.
Teraz moja kolej, aby wyrazić swoją opinię na temat składu trenerskiego jak i samego SCEC + “Bicek”.
Samo stwierdzenie, że jestem zadowolony pewnie niewielu przekona. Więc do rzeczy. Współpracę z Mirkiem zacząłem od przeszło półtorej roku po powrocie z Miami, a dokładnie z American Top Team po super rekomendacji Joanny Jędrzejrzyk (przy okazji pozdrawiam). Stwierdziłem, że czas zaufać komuś, a przede wszystkim odciążyć siebie, odstawić przestarzały system treningowy, który przez lata treningu ,wydawał się skuteczny – mylne…
Po poznaniu Mirka i naszej wspólnej ciężkiej pracy, zacząłem zauważać kolosalny progres i  co najważniejsze przekładało się to na motywację plus osiągnięcia!
Z treningu na trening zauważałem pewność siebie i coraz większe zaufanie do SCEC. Byłem-jestem silniejszy, bardziej wytrzymały, sprawniejszy i bardziej energiczny.
Możliwość pracy z ludźmi z pasją jest czymś wyjątkowym. Zarówno Mirek jak i Zuzia to fantastyczni ludzie, którzy profesjonalnie- indywidualnie się zajmują osobą, z którą współpracują. Nie tylko na płaszczyźnie zawodowej, ale też prywatnie.

Tym optymistycznym akcentem chciałbym zakończyć i podziękować za możliwość współpracy z Teamem SCEC. Dziękuję Wam!”Zawodnik MMA – Mixed Martial Arts. Zawodowy bilans walk: 3-2-0

Close

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
adipiscing elit. Pellentesque vitae nunc ut
dolor sagittis euismod eget sit amet erat.
Mauris porta. Lorem ipsum dolor.

Working hours

Monday – Friday:
07:00 – 21:00

Saturday:
07:00 – 16:00

Sunday Closed

Our socials
About